Kategórie keyboard_arrow_down
Inovácia, ktorá prináša efektívnosť do predajne

Správna technológia dokáže oveľa viac ako len znížiť prípadné úbytky - môže so sebou prinášať efektívnosť, ktorá bude viesť k úsporám a vašim zákazníkom dokonca aj nezabudnuteľný zážitok. Značka InFuzion od Sensormatic-u môže znížiť vaše náklady na označovanie tovaru v obchode až o 40%. Štítok InFuzion je elegantný, odolný a pomáha minimalizovať poškodenie jemného a kvalitného odevu.
 
Ktoré sú hlavné technológie využívané na ochranu tovaru?

Akusto-magnetické (AM)
Ponúka rozšírený detekčný rozsah a je zvyčajne menej náchylná na rušenie vonkajším elektronickým rušením, čo poskytuje väčšiu flexibilitu inštalácie.
 
Rádio-frekvenčné (RF)
Ponúka cenovo dostupné a atraktívne riešenie proti krádeži v predajniach, pre rôzne maloobchodné prostredia.
 
Rádio-frekvenčné s ID (RFID)
Ponúka jedinečné riešenie EAS pre predajne s otvorenou architektúrou alebo umiestnené v obchodných centrách obmedzujúcich používanie stojanov, ktoré poskytujú široké pokrytie východu a ochranu tovaru, zatiaľ čo sú pri vchode do obchodu neviditeľné.

Čo tvorí základnú ponuku produktov na ochranu tovaru?

Detekčné systémy

Portfólio detekčných systémov Sensormatic, ktoré je ponúkané v rôznych variantoch pre rôzne typy inštalácií, využíva spoľahlivú technológiu proti krádeži v obchodoch a pomáha tak zaistiť bezpečnosť predávaného tovaru. Detekčné systémy Sensormatic ponúkajú viditeľné riešenia ako aj riešenia s diskrétnym pokrytím vstupov, kabínok, alebo celej predajnej plochy a zároveň majú aj rôzne dizajny, ktoré zodpovedajú estetickej stránke vášho obchodu, aby vám umožnili nájsť najvhodnejšie riešenie proti krádeži tovaru v podmienkach vášho obchodu. Detekčné systémy Sensormatic tiež poskytujú ďalšie možnosti, ktoré pomáhajú riadiť správu dodávateľského reťazca, aby sa tým ešte viac zlepšila prevádzka obchodov, zvýšila dostupnosť produktov a zvýšila spokojnosť zákazníkov.
 
 • Stojanové systémy – bezpečnostné brány

  Sensormatic disponuje zariadeniami na detekciou a ochranou tovaru v predajniach pre rozličné typy vstupov, spĺňajúcimi aj najrôznejšie estetické a regulačné požiadavky.

 • Diskrétne (skryté) systémy

  Diskrétna ochrana a zabezpečenie od Sensormatic zahŕňa stropné, nástenné alebo v dvernom ráme nainštalované (zapustené) antény.
   

 • Zóny pod dohľadom

  Efektívny dohľad nad vstupmi/výstupmi predajní a/alebo pokladničných radoch.
 
Maloobchodné štítky a etikety

Zlepšite dojem svojich zákazníkov, zvýšte predaj a zabezpečte širokú škálu zásob.


Inovatívne senzory Sensormatic Solutions, ktoré sa ľahko aplikujú, pomáhajú maloobchodníkom ochrániť tovar a zároveň poskytujú zákazníkom dobrý dojem. Ponúkame širokú škálu ľahko použiteľných pevných štítkov a etikiet Sensormatic pre AM, RF a RFID technológie, ktoré ochránia všetko od oblečenia a kozmetiky až po hardware a potraviny. Možnosti štítkov a etikiet, ktorými ochránite svoj tovar proti krádeži, vyhovujú všetkým potrebám, vášmu rozpočtu a typom zásob, takže obchodníci môžu s istotou vystavovať tovar, ktorý je ťažko ochrániteľný, pomáhajú znížiť straty a zvýšiť predaj.

 • Komplexné portfólio senzorov-štítkov proti krádeži

  Zabezpečte tovar všetkých typov, veľkostí a hodnoty pomocou  kompletnej sady štítkov a/alebo etikiet od Sensormatic EAS.

 • Rôzne možnosti pre každý maloobchod

  Vyberte si zo širokej ponuky možností označovania prakticky pre každú potrebu a rozpočet.

 • Jednoduchá aplikácia

  Štítky alebo etikety od Sensormatic je možné jednoduho aplikovať priamo v obchode alebo už u samotného výrobcu.

Oddeľovače a deaktivátory

Navrhnuté tak, aby pomohli vytvoriť bezproblémové prostredie pri platení prakticky v akomkoľvek maloobchodnom prostredí.


Oddeľovače a deaktivátory Senzormatic rýchlo a efektívne odstránia pevné štítky alebo deaktivujú etikety zo zabezpečeného tovaru v priestore pri pokladniach (POS). Ponúkajú neprekonateľnú škálu spoľahlivých deaktivátorov s mnohými funkciami a možnosťami pre ich inštaláciu ako aj celý rad ručných alebo napájaných oddeľovačoch v rôznych veľkostiach, ktoré sa hodia od najmenších pokladní až po najväčšie POS systémy. 
 • Ľahkosť a efektívnosť

  Poskytuje rýchle a ľahké odstránenie alebo deaktiváciu štítkov na pokladaniach.

 • Bezproblémový priebeh

  Pomáha zákazníkom uskutočniť rýchly a pohodlný priebeh počas platenia.

 • Hodia sa každého prostredia

  Prispôsobí sa akémukoľvek priestoru pri pokladniach, nakoľko disponuje rôznymi možnosťami inštalácie.
 

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.