Kategórie keyboard_arrow_down
Všestranné a efektívne riešenie na označovania tovarov už u výrobcu

Produkt na označovanie tovarov u výrobcu zabezpečí, že váš tovar bude chránený už od počiatku svojej cesty k zákazníkom a je pripravený na predaj. Označovanie tovarov pomôže k vyššiemu predaju, zníži straty a zároveň umožní personálu lepšie slúžiť zákazníkom.

Označovanie produktov u výrobcu pomáha maloobchodníkom predávať viac, znižovať straty a zároveň umožňuje zamestnancom lepšie slúžiť zákazníkom.
 
Vďaka viac ako 50 rokom inovácií a zvyšovania kvality svojich produktov a riešení, vytvorila spoločnosť Sensormatic komplexné portfólio riešení pre označovanie tovarov, ktoré napomáhajú ochrániť niektoré z najťažšie označovateľných kategórií výrobkov vrátane elektroniky, kníh, odevov, kozmetických výrobkov, atď.. Vďaka označovaniu u výrobcu, prichádzajú položky do obchodu už chránené štítkami alebo etiketami Sensormatic proti krádeži, ktoré im pomáhajú dostať sa rýchlejšie na pulty predajní, umožnia zabezpečené  vystavovanie tovarov a zjednodušujú priebeh predaja na pokladniach - čo všetko vedie k zlepšeniu prístupu k zákazníkom. Riešenia Sensormatic pre označovanie produktov zahŕňajú tak technológie AM ako aj RF a môžu sa bezproblémovo integrovať do existujúcich procesov dodávateľov a maloobchodníkov.
 


Zvyšuje predaj

Označovanie produktov u výrobcu umožňuje bezpečné vystavenie tovaru na predajni a vytvára tak pre nakupujúcich lepší dojem z maloobchodu.

Skracuje čas i prácu

Tovar dorazí na predajňu po stránke jeho zabezpečenia už pripravený a na ďalšiu aplikáciu štítkov alebo etikiet predavačmi už nie je potrebný ďalší čas. Šetríte tým ďalšie výdavky na prácu svojich zamestnancov.

Minimalizujte straty

Znížte počet krádeží vo vašom obchode tak z vlastných radov, ako aj v podobe krádeží jednotlivcov alebo organizovaných skupín v maloobchode.

Široký rozsah použitia
 
Od parfumov cez víno a destiláty až po vysoko luxusné odevy - riešenia označovania tovarov od Sensormatic sú dostatočne všestranné na to, aby zabezpečili širokú škálu maloobchodných produktov. Naše riešenia napomáhajú zvyšovať prevádzkovú efektívnosť a sú obzvlášť účinné pri diskrétnej ochrane ťažko označiteľných výrobkov, ako sú aj napr. klince, skrutky, pílky, kozmetika a iný pevný tovar, a to pri zachovaní a neporušení dizajnu produktu, ani jeho obalu.

Spolupráca s výrobcami

Označovanie tovarov u výrobcov zvyšuje predajné príležitosti tak pre výrobcov ako aj maloobchodníkov a poskytuje vysokú návratnosť investícií tým, že prináša vyššie výnosy z takto označeného produktu a efektívnejšie i presnejšie doobjednávanie skladových zásob. Pre výrobcov zvyšuje zviditeľnenie a zlepšuje rozpoznávanie značky. Súčasne minimalizuje vplyv na balenie produktu.

 

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.