Kategórie keyboard_arrow_down
Je nesmierne dôležité správne pripraviť káblové rozvody aj pri menej náročných elektroinštalačných činnostiach, o čom sme doteraz počas realizácie rôznych druhov kabeláží presvedčili mnohých našich zákazníkov.

Silnoprúdové a slaboprúdové rozvody, štruktúrované i optické siete - pri každom type kabeláže kladieme dôraz na funkčnú i estetickú stránku našej práce. Najmä pri rekonštrukcii starších elektroinštalácií riešime s klientami, aké podstatné je logicky a efektívne rozmiestniť dostatok zásuviek, navrhnúť jednotlivé  svetelné a zásuvkové okruhy tak, aby neboli poddimenzované a aby boli v budúcnosti schopné zvládnuť aj nové vyššie záťaže, dodatočné ističe, či poistky a zabránilo sa skratom, výpadkom, prípadne až zhoreniu káblovej inštalácie.

Súčasťou každej našej realizácie je projekt elektroinštalácie, ktorý slúži na presné zachytenie predstáv klienta ešte predtým ako začneme pracovať. Projektovanie zabezpečujeme ako súčasť nami komplexne dodávaných služieb a prác, takže klient nemá v konečnom dôsledku žiadnu starosť a môže sa plne sústrediť na to, ako a kde chce mať rozmiestnené vypínače, zásuvky, alebo napr. ovládanie inteligentného systému riadenia.
 

Realizácia

  • upgrade starých existujúcich káblových rozvodov bytov, domov, polyfunkčných a skladových objektov,
  • návrh a realizácia interiérových a exteriérových osvetlení,
  • príprava a realizácia nových elektrických rozvodov,
  • návrh a realizácia bleskozvodov vrátane uzemnenia,
  • prípojky NN a VN,
  • odborné poradenstvo.

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.