Kategórie keyboard_arrow_down
Prepojenie obchodov po celom svete

Cloudové riešenie TrueVUE ponúka skutočný obraz o vašich skladových zásobách s globálnym dosahom pre celopodnikové zobrazenie. Na informačných paneloch sa spájajú údaje a úlohy zamestnancov z konkrétneho obchodu, takže môžete okamžite sledovať a spravovať svoje zásoby prostredníctvom upozornení v reálnom čase. Vďaka tomuto prehľadu, získate praktické informácie počas celej cesty tovaru za kupujúcim, súčasne online a na predajni.
 

Sensormatic TrueVUE from Sensormatic by Johnson Controls on Vimeo.

 

TrueVUE Inventory Intelligence – The Foundation for Unified Commerce (English) from Sensormatic by Johnson Controls on Vimeo.


Mobilita spojená s produktivitou

Intuitívne používateľské prostredie TrueVUE pre sledovanie a počítanie zásob a interaktívna aplikácia na doplnenie zásob pomocou RFID, obchodníkom pomáha rýchlo a najmä presne:
 
  • vyhľadať konkrétny štýl, farbu a veľkosť, aby ste splnili objednávky v obchode formou BOPIS (Buy Online - Pickup in Store)
  • maximalizovať dostupnosť tovaru priamo na predajni a rýchlo vymeniť, či doplniť chýbajúci tovar
  • usmerňovať asistentov predaja oznámeniami, založenými na udalostiach pre zlepšenie pocitu z nakupovania

Intuitívne informačné panely a reporty

Informačné panely TrueVUE prepájajú údaje z obchodu, konkrétne úlohy a zamestnancov tak, aby ste mohli promptne reagovať a spravovať údaje o prevádzkových zásobách v responzívnom webovom a užívateľsky prívetivom dizajne.
 
  • Zhromažďuje podrobné správy naprieč obchodnými jednotkami a viacerými podnikovými úrovňami
  • Poskytuje podstatné údaje a analýzy v reálnom čase použiteľné vo výstupoch informačných panelov a hláseniach
Kontrola stavu zásob pre bezproblémový chod

Kombináciou najnovšej technológie RFID a softvéru TrueVUE na správu zásob, dodávame obchodníkom dynamické údaje z ich predajní, aby sme vytvorili skutočný obraz o stave zásob. Tieto analýzy na úrovni položiek pomáhajú zvyšovať presnosť  informácií o stave skladových zásob, maximalizovať dostupnosť na predajni a znižovať stavy bez zásob, aby sa podporil predaj naprieč jednotlivými kanálmi pohybu tovaru, budovala sa lojalita k značke a upevnil sa pozitívny dojem zákazníka počas nakupovania.
 
Pomocou RFID technológie zistite kedy, koľko a ktorých položiek bolo odcudzených.

Predná časť predajne je dôležitým miestom pre pochopenie nákupnej aktivity zákazníkov. Pomocou RFID technológie získavate dohľad nad výkladom, skúšobnou kabínkou ako aj celou plochou predajne, aplikáciou elektronického produktového kódu (EPC) na existujúce systémy ochrany tovaru. Táto kombinácia vám odhaľuje predtým nevidené analytické údaje a štatistiky, ktoré pomáhajú efektívne reagovať na udalosti ubúdania tovaru, redukujú počet stavov bez zásob, bojujú proti organizovanej kriminalite v maloobchode a zlepšujú prevádzkové procesy v obchode.
V kombinácii s rozsiahlymi možnosťami analytiky a reportami z TrueVUE Cloud dokážeme presne určiť, kedy a kde ku krádeži môže dôjsť a pomôžeme vám pri uplatňovaní týchto nových poznatkov. Môžete tiež samozrejme použiť kamerový dohľad na vizuálne overenie udalostí, ako sa skutočne stali.
 

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.