Kategórie keyboard_arrow_down
Našim klientom ponúkame presne na mieru v závislosti od daného typu objektu komplexné riešenia Elektrickej požiarnej signalizácie (EPS).

Rozlišujeme konvenčné a adresné požiarne hlásiče v závislosti od potreby daného typu budovy chránenej systémom EPS. Menšie objekty, ako sú rodinné domy a samostatné obchodné prevádzky môžu pripojiť svoje požiarne čidlo k systému PSN, ktorý majiteľovi oznámi požiar prostredníctvom SMS správy.

EPS môže byť tiež prepojená s evakuačným požiarnym rozhlasom, čím sa zabezpečí jednoduchá evakuácia osôb z objektu. Systém zároveň dokáže odblokovať únikové trasy uvoľnením elektromagnetu na dverách, ako aj uvoľnením iných bariér, ktoré by mohli brániť plynulej evakuácii osôb.

Nami dodávané systémy požiarnej signalizácie poskytujú výnimočnú spoľahlivosť detekcie a jednoduchú obsluhu pre užívateľa. Už pri prvých príznakoch nebezpečenstva je signalizovaný poplach, evakuačný systém vyvedie osoby z ohrozenej oblasti a v prípade nutnosti sa aktivuje hasenie.

Nakoľko ponúkame našim klientom aj ďalšie druhy bezpečnostných systémov (napríklad CCTV systém od IndigoVision), oceňujeme možnosť integrácie jednotlivých systémov pod jeden riadiaci systém, keďže podobné komplexné riešenie zvyšuje komfort a prehľadnosť práce s jednotlivými systémami.

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.