Kategórie keyboard_arrow_down
Cítiť sa bezpečne je úžasný pocit.

Od roku 2015 sme partnerom a výhradným zástupcom pre Slovenskú republiku, britskej spoločnosti IndigoVision, ktorá patrí medzi svetovú špičku v oblasti bezpečnostných riešení pre všetky oblasti a typy klientov. Dokazuje to kvalita a portfólio produktov ponúkaných touto spoločnosťou, dostupné riešenia, riadiaci software a tiež partnerská technická podpora.

Hlavným účelom kamerového bezpečnostného systému je vaša ochrana a pocit bezpečia. To sa vzťahuje nielen na vašu osobu, ale aj vašu firmu, váš majetok a všetko, čo má pre vás nejakú cenu. Pixely, dátová rýchlosť, bezpečnostné kamery a software nie sú tak podstatné ako spôsob, ktorým všetky tieto aspekty vzájomne spolupracujú a vytvárajú tak záchrannú sieť, na ktorú sa možno spoľahnúť a cítiť sa v nej bezpečne.

Jedným zo základných hesiel spoločnosti IndigoVision je :

 

Ostatní vyrábajú kamery. My chránime ľudí.


Spoločnosť IndigoVision ponúka kompletné tzv. „end-to-end“ bezpečnostné riešenia, ktoré pozostávajú z bezpečnostných kamier s príslušenstvom, nahrávacích zariadení (serverov), špecifických mobilných bezpečnostných kamier umiestnených na tele a využívaných v teréne napríklad príslušníkmi bezpečnostných zložiek a software spravujúceho celý systém. Výkon a stabilitu nami dodávaných riešení zaručuje homogénnosť a kompatibilita všetkých komponentov.IndigoVision vám garantuje ochranu aj v budúcnosti, nakoľko pre bezpečnostné kamery a zariadenia tejto spoločnosti vám ako ich predajcovia poskytneme servis do doby 10 rokov od inštalácie. Pre tento prípad skladuje IndigoVision po desať rokov náhradné diely aj k zariadeniam, ktorých výroba už bola ukončená alebo nahradená novším modelom.

Vzhľadom na jedinečnú distribuovanú sieťovú architektúru (DNA) IndigoVision riešení nie je bezpodmienčne potrebná existencia centrálneho servera pre zlyhania alebo potenciálne nedostatky v sieti. Predmetné riešenie poskytuje väčšiu odolnosť a stabilitu systému ako celku.

Naše bezpečnostné systémy značky IndigoVision predstavujú ""end-to-end"" riešenie, so všetkými výhodami uzavretého systému v zmysle spoľahlivosti a kompatibility, ale zároveň je tiež otvoreným riešením, schopným integrovať mnohé systémy tretích strán, od elektronických zabezpečovacích systémov, prístupových systémov, po požiarne systémy, alebo systémy perimetrickej ochrany. Software na správu zabezpečenia riadiaceho centra od spoločnosti IndigoVision - Control Center - predstavuje plne integrované používateľské rozhranie pre správu videa, kontroly prístupu, detekciu v rámci perimetrie, správu alarmov - jednoducho všetko, čo oceníte pri každodennej práci s vašim bezpečnostným systémom.IndigoVision bezpečnostný systém je plne modifikovateľný a škálovateľný - môžete ho kedykoľvek rozšíriť podľa Vášho želania, pridať viac bezpečnostných kamier, alebo nahrávacích zariadení, kdekoľvek a kedykoľvek sa rozhodnete. Neobmedzená licencia Control Center umožňuje neobmedzený počet inštalácií (miest), počet kamier ako aj zobrazení.

Bezpečnostné systémy IndigoVision sú overené prostredníctvom tisícok inštalácií po celom svete, od letísk a železničných staníc cez policajné stanice, kasína a logistické haly až po celé mestá.

Pre viac produktových informácií ako aj kvôli cenovej kalkulácii nás kontaktujte telefonicky na číslach 02/20713313 a 02/20713314, alebo emailom na ponuky@elsam.sk.

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.