Kategórie keyboard_arrow_down
Samostatnou a špecifickou oblasťou našich služieb je technická podpora, ktorú už od založenia spoločnosti poskytujeme pre našich dlhoročných aj nových klientov v rámci celej Európy.

Jedná sa o jeden z pilierov našej firmy - primárne o servisné služby, ktoré súvisia s rôznymi sofistikovanými elektrickými a elektronickými systémami  našich partnerských firiem implementovaných u ich klientov a našou prvoradou úlohou je poskytnúť im včasnú a odbornú pomoc pri riešení vzniknutých technických problémov buď priamo na mieste, podľa požiadaviek klienta, alebo vzdialene prostredníctvom našej telefonickej podpory.

Disponujeme tímom profesionálov, skúsených a jazykovo vybavených pracovníkov, ktorých technické znalosti a skúsenosti sú rokmi preverené na stovkách servisných zásahov. Uvedomujeme si, že najlepšou referenciou je spokojný zákazník, preto prispôsobujeme aj tento druh poskytovaných služieb s vysokou pridanou hodnotou, vždy individuálnym predstávam klienta a usilujeme sa o to, aby bola každá nám zverená úloha vyriešená včas, riadne a ak je to možné, tak nad očakávania zákazníka.

V prípade záujmu o spoluprácu nás prosím neváhajte osloviť prostredníctvom kontaktného formulára.

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.