Kategórie keyboard_arrow_down
23.06.2017

Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Triumph, Kapfenberg, Rakúsko.

V spolupráci s partnerskou spoločnosťou ShopperTrak sme realizovali inštaláciu a aktiváciu systému na monitorovanie pohybu zákazníkov v predajni s exkluzívnym spodným prádlom značky Triumph, v meste Kapfenberg.

22.06.2017

Servisný výjazd v OC Donauzentrum, Viedeň, Rakúsko.

Na základe požiadavky partnerskej spoločnosti ShopperTrak sme realizovali re-inštaláciu, aktiváciu a validáciu zariadení na jednom z monitorovacích bodov (lokalít) v rámci OC Donauzentrum, vo Viedni.

21.06.2017

Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Triumph, Fürstenfeld, Rakúsko.

V spolupráci s partnerskou spoločnosťou ShopperTrak sme realizovali inštaláciu a aktiváciu systému na monitorovanie pohybu zákazníkov v predajni s exkluzívnym spodným prádlom značky Triumph, vo Fürstenfelde, v Rakúsku.

19.06.2017

Servisný výjazd v OC Center West, Graz, Rakúsko.

Pre partnerskú spoločnosť ShopperTrak sme zabezpečovali servisnú podporu na mieste, priamo u ich klienta, ktorým je OC Center West Graz..

14.06.2017

Servisný výjazd v OC Metropole Zličín, Praha, Česká republika.

Na základe požiadavky partnerskej spoločnosti ShopperTrak sme realizovali re-inštaláciu, aktiváciu a validáciu zariadení na jednom z monitorovacích bodov (lokalít) v rámci OC Metropole Zličín v Prahe.

13.06.2017

Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach v OC City Arena, Trnava, Slovensko.

V spolupráci s partnerskou spoločnosťou ShopperTrak sme realizovali inštaláciu a aktiváciu systému na monitorovanie pohybu zákazníkov v predajniach s oblečením značky Intimissimi a Calzedonia.

12.06.2017

Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Bestseller/Vero Moda, Viedeň, Rakúsko.

V spolupráci s partnerskou spoločnosťou ShopperTrak sme realizovali inštaláciu a aktiváciu systému na monitorovanie pohybu zákazníkov v predajni s oblečením značky Vero Moda.

09.06.2017

Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach v meste Novi Sad, Srbsko.

V spolupráci s partnerskou spoločnosťou ShopperTrak sme realizovali inštaláciu a aktiváciu systému na monitorovanie pohybu zákazníkov v predajniach s oblečením značky Intimissimi a Calzedonia.

07.06.2017

Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Triumph, Parndorf, Rakúsko.

V spolupráci s partnerskou spoločnosťou ShopperTrak sme realizovali inštaláciu a aktiváciu systému na monitorovanie pohybu zákazníkov v predajni s exkluzívnym spodným prádlom značky Triumph, v McArthurGlen Designer Outlet Centre v Parndorfe, v Rakúsku.

06.06.2017

Servis a technická podpora pre OC Aupark Bratislava.

Pre nášho klienta Aupark Bratislava sme realizovali servisný výjazd za účelom doplnenia nových kamerových zariadení a rozšírenie existujúceho kamerového systému značky IndigoVision.

677 realizácií

2881 servisných zásahov

15 rokov na trhu

Zobraziť referencie

NOVINKY

Všetky novinky
25.10.2017 Inštalácia PCS v obchodných prevádzkach Vero Moda a Jack&Jones v OC Chodov, Praha, Česká republika.
19.10.2017 Servisný výjazd v OC Shopping City Süd pri Viedni, Rakúsko.
19.10.2017 Inštalácia PCS v obchodnej prevádzke Nespresso OC Eurovea, Bratislava, Slovenská republika.